602 707 700

KONTAKT PORADY EKSPERTA OFERTA O NAS STRONA GŁÓWNA

Zarządzanie kamienicami

W reakcji na potrzeby zgłaszane przez właścicieli i współwłaścicieli mieszkalnych nieruchomości czynszowych przygotowaliśmy dla PAŃSTWA ofertę usługi „ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI MIESZKALNYMI NA WYNAJEM” popularnie nazywanych „KAMIENICAMI”.


Prawidłowo obsługiwany budynek czynszowy wymaga podejmowania decyzji oraz wykonywania czynności w oparciu o fachową i aktualną wiedzę z zakresu wielu dziedzin takich jak: prawo, finanse-rachunkowość, budownictwo, bezpieczeństwo użytkowania, gospodarka energetyczna, facility management. Z uwagi na odmienną filozofię i różnice w regulacjach prawnych budynki czynszowe wymagają odmiennego podejścia do zarządzania nimi niż to ma miejsce w przypadku wspólnot mieszkaniowych, TBS-ów, budynków spółdzielni czy zakładowych.

 

Osoba lub firma biorąca odpowiedzialność za zarządzanie takim budynkiem oprócz swobodnego poruszania się wśród powyższych zagadnień powinna wykazywać zdolności organizacyjne takie jak planowanie, sprawne wykonywanie, kontrola oraz umiejętność porozumienia się z najemcami. Musi także ustalić i dobrze realizować cele właściciela.

 

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe stwierdzenia ADM ZN sp. z o.o. opracowało profesjonalną usługę dedykowaną specjalnie dla właścicieli budynków czynszowych – popularnie zwanych kamienicami, która pozwala na przekazanie obowiązków zarządzania oraz administrowania pozostawiając w rękach właściciela kluczowe decyzje dotyczące budynku i najemców.